پمپ فلزی شن و ماسه

پمپ فلزی شن و ماسه

۴۰۱ روز پیش در شهر جدید اندیشه ( تهران ) | ماشین آلات صنعتی

اطلاعات تماس
  • نام آگهی دهنده : برسام پلیمر
  • دریافت اطلاعات تماس
  • ایمیل : crm.barsam@gmail.com
  • آدرس : کرج شهرک صنعتی ماهدشت
توضیحات
برسام پلیمر تولید کننده انواع قطعات پلی یورتان
امروزه در بسیاری از صنایع و کارخانه های فرآوری جهت انتقال اسلاری از پمپ استفاده می شود که این پمپ ها  وسیله ای برای شست شوی  مصالح و انتقال گل و پساب که در فرایند آبگیری برای شستن مصالح قبل از هیدروسیکلونها قرار می گیرد این پمپ ها بر حسب نیاز کارخانه ها در ابعاد محتلفی3/2 تا 10/8 مورد استفاده قرار می گیرند. در آن دسته از کارخانه ها که نیاز به انتقال اسلاری بیشتری است، معمولا از پمپ ها با ظرفیت بالا استفاده می شود.
پمپ های اسلاری دارای قسمت های مختلفی است که بدنه آن معمولا از چدن ضد سایش ساخته می شود که به آن پوسته پمپ می گویند و از قسمت های دیگر پمپ اسلاری می توان پروانه پمپ، شفت و محفظه آببندی و یاتاقان را نامبرد.
از مهمترین قسمت های پمپ، پروانه پمپ است که با چرخیدن آن اسلاری انتقال می یابد و چون این قطعه با مواد جامد بالا در ارتباط  است به طور معمول سریع سایش پیدا می کند و مستهلک می گردد.
مجموعه برسام پلیمر برای جلوگیری از سایش  وخوردگی پروانه پمپ، که از اصلی ترین اجزای پمپ اسلاری است از تکنولوژی عایق کاری استفاده کرده است که این عایق از جنس پلی یورتان ضدسایش است، که مدت زمان خوردگی پروانه پمپ را به مراتب کاهش و باعث ضرفه اقتصادی برای صنعتگران و همچنین جلوگیری از خواب خطوط فرآوری می گردد.
02637851441
شبکه های اجتماعی

شما میتوانید شبکه‌های اجتماعی

پمپ فلزی شن و ماسه

را دنبال کنید

ورود / عضویت